Predpredaj vstupeniek je spustený.

5. 12. 2023

Vstupenky v zvýhodnenej cene v predpredaji si môžete zakúpiť alebo rezervovať v Meštianskom dome na Štefánikovom nám. 32/38, dlhodobá výstava streleckých terčov „Strela jasná okovaná“ alebo na telefónnom čísle 0906 124 023 v cene 15 € sedenie na miesto v laviciach, 13 € sedenie voľné na stoličkách, 10 € žiaci, študenti, ZŤP. Deti do 10 rokov majú vstup zdarma. Vstupenky na stoličky je možné zakúpiť online prostredníctvom portálu TicketLIVE.sk

Na kremnickom hrade vystúpi počas adventu Veronika Rabada

Druhá adventná nedeľa, 10. decembra, bude na kremnickom hrade patriť slovenskej speváčke a herečke, Veronike Rabada. Na koncerte s názvom Koleda s Veronikou Rabada s kapelou odznejú koledy a vianočné piesne vo vlastných úpravách z jej rovnomenného hudobného albumu. Okrem vianočných piesní nebudú chýbať ani jej najväčšie hity, no zaznejú aj nové skladby z albumu Sukne. „Teším sa , že mám okolo seba ľudí, ktorí mi pomáhajú zhmotňovať sen – prichádzať s mojimi skladbami medzi ľudí a veľa koncertovať,“ uviedla speváčka.

Veronika Rabada, vlastným menom Veronika Šoltysová Rabadová, spievala od roku 2002 v kapele Hrdza a hosťovala na koncertoch aj na albumoch kapely Kandráčovci. Od roku 2015 účinkuje sólovo a vydala albumy: Lúka, Koleda s Veronikou Rabada a Sukne. Okrem toho sa môže pochváliť titulnými skladbami k rozprávke Čarovný kamienok s názvom V tichu a titulnou skladbou k filmu Piargy a rovnomenným názvom.

Zároveň sa budú v nedeľu 10. decembra pod záštitou Kultúrneho a informačného centra mesta Kremnica konať Vianočné mini trhy. Od popoludňajších hodín až do večera si návštevníci budú môcť vychutnať čaro adventu, potešiť seba či svojich blízkych milými darčekmi a vianočnými handmade výrobkami od lokálnych remeselníkov, alebo ochutnať vianočný punč a iné sviatočné dobroty. Pre kreatívnu tvorbu vianočných ozdôbok bude pre deti aj dospelých pripravená Hviezdna tvorivá dielňa.

Predpredaj vstupeniek na koncert Koleda s Veronikou Rabada prebieha v expozíciách NBS – Múzea mincí a medailí Kremnica (od utorka do piatku) a na portáli TicketLIVE.sk.

Ďalšie aktuality

6. 12. 2023

Vystavili sme poklad mincí z Nových Honov

.

5. 12. 2023

V piatok 8. decembra otvoríme výstavu…

.

27. 11. 2023

Kostol sv. Kataríny dostane pôvodný vzhľad z…

.

Archív aktuálnych informácií
Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.